07:30 – 19:00

از دوشنبه تا جمعه

ارتباطات و هماهنگی

4464 8831 (21) 98+

سئوالات متداول

در جلسات حضوری و آنلاین کلاس های عمومی مسئولیت غیبت بر عهده دانشجو است و جلسات بر اساس برنامه زمانبندی شده کلاس‌ها اجرا خواهند شد. اما در مورد کلاس توسعه فردی (کوچینگ) در صورتیکه تا ۲۴ ساعت قبل از شروع کلاس به اطلاع استاد برسد، آن غیبت موجه تلقی می شود و دانشجو می تواند به ازاء هر ۲۰ ساعت آموزشی حداکثر یک جلسه ۳ ساعته برای غیب مجاز درخواست جلسه جبرانی نماید.

در کلاس حضوری آموزش چهره به چهره است اما در کلاس آنلاین ارتباط استاد و دانشجو از طریق یک پلتفرم آموزش الکترونیکی و بصورت زنده برقرار است لذا در صورتیکه در این کلاس ها نیاز به بررسی تمرین دانشجو باشد ممکن است نیاز به استفاده از نرم افزارهایی نظیر Anydesk نیز باشد.

همچنین برخی از کلاس ها می تواند همزمان با ارائه به صورت حضوری بر روی پلتفرم آنلاین نیز برگزار گردند تا دانشجویانیکه امکان حضور در کلاس را ندارند نیز بتوانند از آن دوره بهه مند شوند.

در کلاس آنلاین دانشجو و استاد باید در ساعت مشخصی در پلتفرم کلاس آموزشی آنلاین حضور یابند و کلاس بصورت زنده برگزار می گردد اما در یک دوره مبتنی بر محتوای آموزشی، مطالب با کیفیت و از طریق Videocast توسط استاد قبلاً ضبط شده و برای استفاده بصورت آنلاین در اختیار دانشجو قرار می گیرد. همچنین در کلاس آنلاین ارتباط استاد  و دانشجو در لحظه برقرار است و دانشجو می تواند هر گونه سئوال یا ابهام ها در همان جلسه آموزشی مطرح کند و پاسخ بگیرد اما در یک بسته آموزشی دانشجو صرفاً از طریق ارسال تیکت به پشتیبانی آموزشی می تواند سئوالات خود را مطرح و از همان طریق نیز پاسخ دریافت کند.

دوره توسعه فردی (کوچینگ) پس از یک نیاز سنجی آموزشی دقیق و بر اساس نیازمندی دانشجو اجرا می شود. به عبارت دیگر برنامه درسی یک کلاس کوچ منحصر بفرد و صرفاً مبتنی بر شرایط دانشجو تنظیم می‌شود لذا در قیاس با کلاسهای عمومی می تواند بطور چشمگیری برای دانشجو بازدهی بیشتری فراهم کند. همچنین در کلاس های توسعه فردی چون تمرکز بر افزایش توانمندی های دانشجو است ساعات بسیار بیشتری به تمرین اختصاص می یابد و پس از طی این دوره دانشجو قطعاً در مقایسه با دانشجویان یک کلاس عمومی مهارت و توانمندی های بیشتری کسب می کنپد.

لازم به ذکر است کلیه دوره های آمزشی قابل ارائه بصورت حضوری و آنلاین قابلیت برنامه ریزی و اجرا برای کلاس های توسعه فردی را نیز دارند. حتی یک کلاس توسعه فردی (کوچینگ) را می توان بر اساس خواست و نیاز دانشجو، با ادغام مواد آموزشی چند دوره مختلف و غنی سازی آنها به اجرا در آورد.

تفاوت دیگر دوره های حضوری و دوره های کوچینگ در ساعات منعطف آن است. روز و ساعت دوره های عمومی قابل تغییر نیست اما دوره های کوچینگ می تواند ساعات منعطف داشته باشند.

طرح درس دوره های سازمانی بر مبنای نیاز سنجی آموزشی سازمان نوشته می شود و به پس از تأیید منابع انسانی سازمان اجرا می‌شود. در طراحی برنامه آموزشی سازمانی مخاطبین دوره به دقت شناسایی می شوند و بر اساس عملکرد دپارتمان یا سازمان مربوطه بهینه سازی می شود.

اکسپرت ادوایزر نرم افزار تجارت خودکار است که بر اساس یک استراتژی تجاری و قابل تبدیل به یک الگوریتم یا مجموعه دستورات شفاف ساخته می شود و با نام های متفاوتی مانند اکسپرت ادوایزر (Expert Advisor)، تجارت روباتیک (Rob-Trading) یا تجارت خودکار  (Auto-Trading) شناخته می شود. از آنجا که اکسپرت ادوایزر بر اساس پارامترهای از پیش نوشته شده معامله می کند ساخت آن نیاز به دانش تجاری بسیار گسترده و همچنین مهارت های برنامه نویسی دارد.

برای یک معامله موفق نیازمند یافتن ۳ عنصر زیر هستیم:

۱- روند جاری بازار و احتمال ادامه آن.
۲- یافتن بهترین قیمت برای ورود به بازار.
۳- یافتن بهترین قیمت برای خروج از بازار.

با توجه به اینکه احتمال ادامه روند به قدرت روند بستگی دارد، لذا در صورتیکه بتوانیم قدرت روند را تحلیل کنیم می‌توان معامله موفق تری داشت. برای دستیابی به این موارد باید با استفاده از ابزارها و تکنیک های منحصر بفرد تحلیل تکنیکال به این عوامل برسیم.

امین

بریز
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

امین

بریز
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

امین

بریز
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

امین

بریز
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
Top